When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Kolejne ofiary we Włoszech

T
25 stycznia 2017, 12:55

Trwają poszukiwania turystów, którzy zostali przysypani przez lawinę we włoskim hotelu w Rigopiano di Farindola.

Kolejne ofiary we Włoszech

Ratownicy, którzy pracują bez przerwy wydobyli trzy kolejne ciała. Liczba ofiar wzrosła do 9, nadal poszukiwanych jest 20 osób, które przebywały w budynku. Pracujący na miejscu ratownicy nie tracą nadziei, kilka godzin wcześniej udało im się wydobyć spod śniegu trzy szczeniaki.

Zwłoki kolejnych trzech osób w nocy z poniedziałku na wtorek wydobyli ratownicy spod gruzów hotelu w Abruzji. Część budynku nadal pozostaje pod śniegiem. Poszukiwanych jest 20 osób. Ratownikom od soboty nie udało się dotrzeć do żywych turystów. To 6 doba poszukiwań. Ratownicy powoli docierają do kolejnych zasypanych pomieszczeń.

Nadzieję rodzinom zaginionych i ratownikom dało wydobycie w poniedziałek trzech szczeniaków uwięzionych pod gruzami. Skoro młode zwierzęta przeżyły, dla ludzi również jest jeszcze nadzieja. W tej chwili służby próbują przedrzeć się przez grubą ścianę nośną, która dzieli ich od niedostępnego pomieszczenia hotelu. Tam nadal nogą znajdować się żywi ludzie.

Źródło - Fakt.pl

4 средний рейтинг из 5 на основе 66 оценок