When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Prognoza pogody na 2 sierpnia

T
1 sierpnia 2020, 08:35

Prognoza pogody na niedzielę

Prognoza pogody na 2 sierpnia

W niedzielę 2 sierpnia wschód Słońca nastąpi o godz. 4:59, zachód będzie miał miejsce o godz. 20:24. Dzień będzie krótszy od poprzedniego o 4 min., potrwa zatem 15 godz. i 25 min. Księżyc w dalszym ciągu będzie w pełni.


Rano i po południu

W Warszawie opady nie są oczekiwane tego dnia, jednak zachmurzenie będzie zmienne. Rano przewidywana jest bezchmurna pogoda. Temperatura powinna wynosić 15 ℃. Kierunek wiatru będzie północno-wschodni, a jego siła mała - 1 m/s. W ciągu dnia pojawi się zachmurzenie zmienne, nie powinny jednak wystąpić opady deszczu. Na termometrze zobaczymy 24 ℃. Kierunek wiatru zmieni się na południowy, a jego prędkość wzrośnie do 2 m/s. Ciśnienie osiągnie 1003 hPa. W Krakowie także nie są przewidywane opady, zachmurzenie będzie małe. Rano będzie bezchmurnie, a termometr wskaże 14 ℃. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni, prędkość osiągnie 2 m/s. W ciągu dnia spodziewane jest małe zachmurzenie, bez opadów deszczu. Temperatura wyniesie 25 ℃. Ciśnienie powietrza sięgnie 989 hPa. W Gdańsku będzie pochmurnie z przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Rano wystąpi zachmurzenie zmienne, temperatura osiągnie 13 ℃. Wiatr będzie południowy, jego prędkość wyniesie 2 m/s. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami. Na termometrze zobaczymy 24 ℃. Wiatr utrzyma wcześniejszy kierunek, prędkość wzrośnie do 3 m/s. Ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zrobi się pochmurnie, nie są jednak przewidywane opady deszczu. Temperatura wyniesie 23 ℃. w Krakowie zrobi się pochmurnie, jednak nie są oczekiwane opady deszczu. Na termometrze zobaczymy 24 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, jednak nadal bez opadów. Termometr wskaże 23 ℃.

4.3 средний рейтинг из 5 на основе 85 оценок