When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 31.07.2020

T
30 lipca 2020, 11:08

Prognoza pogody на piątek

Pogoda w Polsce na 31.07.2020

Tego dnia wschód Słońca nastąpi o godz. 4:56, zachód o godz. 20:28. Dzień będzie krótszy od poprzedniego o 4 min., potrwa 15 godz. i 32 min. Księżyc nadal będzie w pełni.

Rano i popołudniu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, jednak bez opadów. Będzie chłodno, na termometrze zobaczymy jedynie 14 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni i osiągnie prędkość 4 m/s. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale bez opadów. Temperatura wyniesie 22 ℃. Wiatr nadal będzie zachodni, ale jego prędkość zwiększy się do 6 m/s. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1004 hPa.

W Krakowie rano zachmurzenie będzie zmienne, jednak nie powinny pojawić się opady. Temperatura wyniesie 16 ℃, wiatr będzie słaby z kierunku zachodniego - 1 m/s. W ciągu dnia będą pojawiać się przejaśnienia, a na termometrze zobaczymy 24 ℃. Wiatr wzmocni się do 3 m/s, kierunek nie ulegnie zmianie. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 992 hPa.

W Gdańsku pojawi się na niebie zachmurzenie zmienne, nie powinny jednak występować opady. Temperatura rano wyniesie 14 ℃. Wiatr będzie pochodził z zachodu, jego prędkość będzie duża - 7 m/s. W dzień będzie 19 ℃, wiatr zwiększy prędkość do 9 m/s. Ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, jednak nie powinny wystąpić istotne opady deszczu. Termometr wskaże 21 ℃. W Krakowie wieczorem nie powinno padać, temperatura osiągnie 23 ℃. W Gdańsku pogoda będzie podobna wieczorem do tej za dnia. Na termometrze zobaczymy 18 ℃.

5 средний рейтинг из 5 на основе 8 оценок