When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 30.07.2020

T
29 lipca 2020, 16:17

Prognoza pogody na czwartek

Pogoda w Polsce na 30.07.2020

W tym dniu Słońce wstanie o godz. 4:54, natomiast zajdzie o godz. 20:30, zatem dzień potrwa 15 godz. i 36 min. Księżyc znajdzie się w pełni.

Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pojawiać się zachmurzenie zmienne, nie powinno padać. Termometr wskaże 15 ℃, kierunek wiatru będzie południowo-zachodni o prędkości 4 m/s. Ciśnienie przez cały dzień będzie stałe i wyniesie 1007 hPa. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 23 ℃, wiatr zmieni swój kierunek na zachodni, a jego prędkość wzrośnie do 6 m/s.

W Krakowie z rana również będzie widoczne na niebie zachmurzenie zmienne, nie są spodziewane opady deszczu. Na termometrze zobaczymy 17 ℃, wiatr południowo-zachodni będzie słaby, wyniesie 1 m/s. W ciągu dnia przewidywany jest niewielki deszcz, temperatura wyniesie 25 ℃. Ciśnienie sięgnie 995 hPa.

W Gdańsku rano nie powinny wystąpić istotne opady, zachmurzenie będzie zmienne. Temperatura wyniesie 13 ℃ . wiatr powieje z zachodu z dużą prędkością - 7 m/s. W ciągu dnia również może pojawić się niewielki deszcz. Na termometrze dostrzeżemy 18 ℃. Wiatr jeszcze się wzmocni - osiągnie prędkość 9 m/s, kierunek nie zmieni się. Ciśnienie wyniesie 1009 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju pogoda utrzyma się przez cały dzień na podobnym poziomie. Wieczorem również nie będzie padało, termometr wskaże 20 ℃. Pod wieczór w Krakowie wystąpi małe zachmurzenie, temperatura wyniesie 24 ℃. W Gdańsku pod wieczór zrobi się pochmurnie, może spaść deszcz. Termometr wskaże 18 ℃.

4.2 средний рейтинг из 5 на основе 15 оценок