When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 29.07.2020

T
28 lipca 2020, 12:49

Prognoza pogody w środę

Pogoda w Polsce na 29.07.2020

W tym dniu Słońce wstanie o godz. 4:53, natomiast zajdzie o godz. 20:31. Dzień potrwa 15 godz. i 38 min., zatem będzie krótszy od wczorajszego o 4 minuty. Księżyc nadal będzie w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

Z rana w Warszawie na niebie pojawią się burzowe chmury, z których może spaść niewielki deszcz. Termometr wskaże 20 ℃, wiatr powieje z zachodu z prędkością 4 m/s. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, może pojawić się niewielki deszcz. Temperatura wyniesie 24 ℃, natomiast odczuwalnie będzie 26 ℃. Prędkość wiatru zwiększy się do 6 m/s, ale kierunek pozostanie taki sam. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 1003 hPa.

W Krakowie rano na niebie widoczne będą burzowe chmury, z których można spodziewać się deszczu. Będzie 20 ℃. Wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 5 m/s. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie i przewidywany jest wówczas niewielki deszcz. Termometr wskaże 25 ℃. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 992 hPa.

W Gdańsku od rana będzie prześwitywać Słońce zza chmur, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 15 ℃. Wiatr powieje z zachodu z prędkością 5 m/s. W ciągu dnia również obecne będzie małe zachmurzenie, bez istotnych opadów deszczu. Na termometrze zobaczymy 20 ℃. Siła wiatru wzrośnie do 7 m/s, a jego kierunek pozostanie bez zmian. Ciśnienie wyniesie 1007 hPa.

Wieczór

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, jednak nie powinny pojawić się opady deszczu. Termometr wskaże 22 ℃. W Krakowie wieczorem zachmurzenie będzie małe, możliwy jest jednak niewielki deszcz. Temperatura wyniesie 24 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie z przejaśnieniami, może spaść niewielki deszcz. Termometr wskaże 18 ℃.

4.8 средний рейтинг из 5 на основе 75 оценок