When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 15.07.2020

T
14 lipca 2020, 10:36

Prognoza pogody w środę

Pogoda w Polsce na 15.07.2020

Tego dnia wschód Słońca nastąpi o godz. 4:33, a zachód odbędzie się o godz. 20:50. Dzień będzie wynosił zatem 16 godz. i 17 min. Księżyc w dalszym ciągu znajdzie się w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu

W stolicy kraju o poranku niebo będzie częściowo niewidoczne, nie są jednak przewidywane opady deszczu. Termometr wskaże 14 ℃. Kierunek wiatru będzie wschodni, a jego prędkość wyniesie 3 m/s. Ciśnienie powietrza osiągnie 1011 hPa, wilgotność - w granicach 50-80%. W ciągu dnia będzie bezchmurne, wieczorem można oczekiwać niewielkiego deszczu. Termometr wskaże 24 ℃, a wiatr zmieni swój kierunek na północny.

Na północy kraju można oczekiwać wychylającego się zza chmur Słońca. Rano w Trójmieście zachmurzenie będzie zmienne, bez opadów. Termometr wskaże 10 ℃, będzie zatem chłodno. Kierunek wiatru będzie północno-zachodni, a prędkość wyniesie 4 m/s. Wilgotność powietrza przekroczy 90%. Ogólnie w ciągu dnia warto spodziewać się ciepłej (maksymalnie do 25 ℃) i bezchmurnej pogody na południu i wschodzie kraju, natomiast w regionach zachodnich będzie deszczowo i dość chłodno - termometr wskaże maksymalnie 17 ℃.

Wieczór

Wieczorem pogoda nad terenem całego kraju pogorszy się. W stolicy oczekiwany jest przelotny deszcz i maksymalna temperatura w granicach 16-20 ℃. Deszczowo będzie również na zachodzie kraju oraz nad morzem, natomiast na mieszkańców regionów południowych czeka zachmurzenie zmienne.

4.6 средний рейтинг из 5 на основе 50 оценок