When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 13.07.2020

T
12 lipca 2020, 18:24

Prognoza pogody w poniedziałek

Pogoda w Polsce na 13.07.2020

W dniu 13 lipca Słońce wzejdzie o godz. 4:31 i zajdzie o godz. 20:52. Dzień potrwa 16 godz. i 21 min., będzie krótszy od dnia poprzedniego o 3 minuty. Księżyc znajdzie się w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu

Ranek w Warszawie będzie chłodny - temperatura spadnie do 11℃, w ciągu dnia również nie warto czekać na prawdziwie letnią pogodę, ponieważ temperatura wyniesie maksymalnie 19℃. Od rana na niebie będą pojawiać się chmury, z których po południu może również popadać niewielki deszcz. Wiatr przez cały dzień będzie północno-zachodni, wiejący z prędkością 3-5 m/s. Wilgotność powietrza z rana będzie wysoka - 76%, ale będzie się obniżać i po południu wyniesie już 63%. Ciśnienie atmosferyczne będzie stałe - 1001 hPa.

W Krakowie od rana będą pojawiać się burzowe chmury oraz przewidywane są niewielkie opady deszczu. Temperatura w ciągu dnia wyniesie maksymalnie 21℃, będzie parno przez cały dzień - spodziewana jest wilgotność powietrza przekraczająca 90%. Na północy Polski spodziewana jest również burzowa pogoda, nie powinien jednak padać deszcz. W ciągu dnia będzie prochołodno - termometr wskaże maksymalnie 18℃.

Wieczór

Wieczór w całej Polsce będzie wyglądał podobnie, jak pogoda w ciągu dnia. Temperatura nadal będzie niewysoka, możliwe są także opady deszczu i zmienne zachmurzenie.

4.8 средний рейтинг из 5 на основе 11 оценок