When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 11.07.2020

T
10 lipca 2020, 14:47

Prognoza pogody na sobotę

Pogoda w Polsce na 11.07.2020

W tym dniu Słońce wstanie o godz. 4:28, natomiast zajdzie o godz. 20:54. Dzień potrwa 16 godz. i 26 min. Księżyc znajdzie się w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu

Niestety, weekend nie zachwyci dobrą pogodą. W sobotę w Warszawie z rana niebo będzie niewidoczne i będzie padał deszcz. Termometr wskaże 17 ℃. Wiatr będzie północno-zachodni, a jego prędkość osiągnie 5 m/s i w ciągu dnia będzie maleć. Ciśnienie o poranku wyniesie 1003 hPa, potem będzie wzrastało. W ciągu dnia temperatura obniży się do 15 ℃, niebo będzie pokryte w całości chmurami, nie powinien jednak padać deszcz. Na południu Polski pogoda również ulegnie zmianie. Rano na niebie widoczne będą burzowe chmury i spodziewany jest także niewielki deszcz. Temperatura wyniesie 18 ℃, a wilgotność powietrza osiągnie 93%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 991 hPa i będzie wzrastało.

W ciągu dnia pojawią się burzowe chmury, a także niewielki deszcz. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość sięgnie 5 m/s. Północ kraju będzie najchłodniejsza. W Gdańsku o poranku temperatura wyniesie jedynie 12 ℃, niebo będzie niewidoczne, jednak nie jest spodziewany deszcz. Powieje silny zachodni wiatr z prędkością 9 m/s. Po południu niebo nadal będzie pokryte chmurami, nie są jednak przewidywane istotne opady deszczu. Ciśnienie będzie wysokie, jego wartość przyjmie 1011 hPa.

Wieczorem

Pogoda będzie podobna przez cały dzień, również wieczorem. W Warszawie spodziewany jest deszcz i mocne zachmurzenie. Będzie chłodno, temperatura wyniesie 14 ℃, a ciśnienie powietrza sięgnie 1009 hPa.

4.7 средний рейтинг из 5 на основе 40 оценок