When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 9.07.2020

T
8 lipca 2020, 14:01

Prognoza pogody na czwartek

Pogoda w Polsce na 9.07.2020

W tym dniu Słońce wstanie o godz. 4:26, natomiast zajdzie o godz. 20:55. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 29 min. Księżyc w dalszym ciągu będzie w pełni.

Rano i po południu

Rano w Warszawie będzie chłodno. Temperatura wyniesie 12 ℃, zachmurzenie będzie zmienne i nie powinny pojawić się opady deszczu. Wiatr powieje z prędkością 3 m/s, a jego kierunek będzie zachodni. Wilgotność powietrza będzie duża, powyżej 90%. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1004 hPa. W ciągu dnia zachmurzenie również będzie zmienne, może pojawić się niewielki deszcz. Na termometrze zobaczymy 20 ℃. Wiatr delikatnie się wzmocni - do 4 m/s.

W Krakowie poranek przywita pochmurnym niebem, będą jednak pojawiać się przejaśnienia. Można również spodziewać się niewielkiego deszczu. Temperatura wyniesie 13 ℃, a wiatr będzie zachodni o prędkości 2 m/s. Wilgotność powietrza przekroczy wartość 90%. W ciągu dnia będzie obecne na niebie małe zachmurzenie, nie powinny pojawić się opady deszczu. Ciśnienie wyniesie 993 hPa. Z kolei w Gdańsku z rana będzie całkiem słonecznie, temperatura nie będzie jednak zbyt wysoka - 11 ℃. Powieje zachodni wiatr o prędkości 6 m/s. Wilgotność powietrza wyniesie ponad 80%. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie są spodziewane istotne opady deszczu. Termometr wskaże 20 ℃.

Wieczór

W stolicy kraju wieczorem nadal będzie pochmurnie, jednak z przejaśnieniami. Można spodziewać się niewielkiego deszczu. Temperatura będzie utrzymywać się w granicach 20 ℃, a wiatr zmieni swój kierunek na południowo-zachodni, jego prędkość pozostanie na poziomie 4 m/s.

4.3 средний рейтинг из 5 на основе 61 оценок