When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 8.07.2020

T
7 lipca 2020, 13:56

Prognoza pogody w środę

Pogoda w Polsce na 8.07.2020

W tym dniu Słońce wzejdzie o godz. 4:25, natomiast zajdzie o godz. 20:56. Dzień potrwa 16 godz. i 31 min., będzie więc krótszy od wczorajszego o 2 minuty. Księżyc nadal pozostanie w pełni.

Rano i po południu

Rano w stolicy kraju na niebie pojawiać się będzie zachmurzenie zmienne, jednak nie są spodziewane opady. Będzie raczej chłodno, gdyż temperatura wyniesie 13 ℃. Południowo-zachodni wiatr powieje z prędkością 4 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1003 hPa.

W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne i spodziewane są niewielkie opady deszczu. Kierunek wiatru zmieni się na zachodni, a prędkość wzrośnie do 6 m/s. Na południu Polski również ranek nie powita ciepłymi temperaturami. W Krakowie termometr wskaże 12 ℃. Wystąpi małe zachmurzenie, nie powinno jednak padać. Temperatura po południu wyniesie 21 ℃. Ciśnienie sięgnie 991 hPa i na takim poziomie utrzyma się przez cały dzień. W ciągu dnia powinny pojawiać się przejaśnienia, nie są spodziewane istotne opady deszczu.

W Gdańsku o poranku będzie dość chłodno. Na termometrze zobaczymy tylko 11 ℃. Od rana będzie pochmurnie i przewidywany jest również niewielki deszcz. Ciśnienie wyniesie 1005 hPa i takie pozostanie przez cały dzień. Po południu temperatura wzrośnie do 17 ℃, będzie pochmurnie z przejaśnieniami, może również pojawić się niewielki deszcz.

Wieczór

W Warszawie pogoda raczej nie poprawi się pod koniec dnia. Niebo będzie zasnute chmurami i spodziewany jest niewielki deszcz. Na termometrze zobaczymy 17 ℃. Na południu kraju pogoda będzie zbliżona, najwięcej przejaśnień będzie wieczorem na północy kraju, ale tam również spodziewany jest deszcz.

4.9 средний рейтинг из 5 на основе 77 оценок