When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 7.07.2020

T
6 lipca 2020, 17:07

Prognoza pogody na wtorek

Pogoda w Polsce na 7.07.2020

W tym dniu Słońce wstanie o godz. 4:24, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:57. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 33 min. Księżyc dalej będzie znajdował się w pełni.

Rano i po południu

Dzień będzie zdecydowanie chłodniejszy niż poprzedni. Z rana w Warszawie termometr wskaże 15 ℃. Niebo będzie niewidoczne, jednak nie są spodziewane opady deszczu. Zachodni wiatr powieje z prędkością 5 m/s. Ciśnienie wyniesie 100 hPa i w ciągu dnia będzie nieznacznie wzrastało, po południu wynosząc 1003 hPa. Po południu będzie już mniej chmur, nie będzie też padać. Termometr wskaże 19 ℃. Kierunek wiatru zmieni się na północno-zachodni, a prędkość wzrośnie do 7 m/s. Na południu Polski również ochłodzi się. Temperatura rano wyniesie 13 ℃, niebo będzie zasnute chmurami i pojawi się także deszcz. Ciśnienie wyniesie 989 hPa, wiatr powieje z zachodu, z prędkością 4 m/s.

W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, ale już z przejaśnieniami, można spodziewać się lekkiego deszczu. Wiatr wzmocni się do 6 m/s i jego kierunek zmieni się na północno-zachodni. W Gdańsku natomiast z rana będzie bezchmurnie i bez opadów. Będzie chłodno, temperatura sięgnie 13 ℃. Pojawi się również dość silny wiatr z kierunku zachodniego o prędkości 8 m/s. Ciśnienie wyniesie 1004 hPa i w ciągu dnia będzie delikatnie wzrastać. Po południu zachmurzenie będzie zmienne i można spodziewać się niewielkiego deszczu. Termometr wskaże 16 ℃, a wiatr powieje z prędkością 9 m/s.

Wieczór

Pogoda w kraju będzie podobna. W stolicy temperatura wyniesie 17 ℃, nie powinno padać, na niebie będą widoczne przejaśnienia.

4.9 средний рейтинг из 5 на основе 77 оценок