When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 5.07.2020

T
4 lipca 2020, 18:48

Prognoza pogody na niedzielę

Pogoda w Polsce na 5.07.2020

Tego dnia Słońce wstanie o godz. 4:22, a zachód nastąpi o godz. 20:58. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 36 min., będzie więc krótszy od poprzedniego o 2 minuty. Księżyc będzie znajdował się w pełni.

Rano i po południu

W stolicy kraju ranek będzie cechował się bezchmurną pogodą, opady nie są spodziewane. Termometr wskaże 18 ℃, wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 3 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 998 hPa. W ciągu dnia na niebie pojawi się małe zachmurzenie, opady jednak nadal nie są spodziewane. Będzie ciepło, temperatura odczuwalna wyniesie 28 ℃, a prędkość wiatru wzrośnie do 5 m/s.

Na południu Polski z rana zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Termometr wskaże 19 ℃, wiatr będzie południowo-zachodni o prędkości 4 m/sW ciągu dnia na niebie będzie dominowało Słońce, bez chmur.

W Gdańsku ranek będzie chłodny, termometr wskaże 16 ℃, wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 6 m/s. Ciśnienie wyniesie 1003 hPa. W ciągu dnia na niebie będą pojawiały się chmury, przewidywane są także opady deszczu. Prędkość wiatru pozostanie niezmienna, odczuwalna temperatura popołudniu wyniesie 26℃.

Wieczór

Wieczorem w całym kraju niebo mogą pokrywać burzowe chmury, z których można spodziewać się niewielkiego deszczu. W stolicy temperatura wyniesie 27 ℃, a ciśnienie delikatnie wzrośnie - do 1003 hPa.

4.1 средний рейтинг из 5 на основе 87 оценок