When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 1.07.2020

T
30 czerwca 2020, 11:57

Prognoza pogody na pierwszy dzień lipca

Pogoda w Polsce na 1.07.2020

Tego dnia Słońce wstanie o godz. 4:19, a zachód nastąpi o godz. 21:00. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 46 min., będzie więc krótszy od poprzedniego o 1 minutę. Księżyc będzie znajdował się w pełni.

Rano i po południu

W stolicy kraju ranek będzie cechował się małym zachmurzeniem, opady nie są spodziewane. Termometr wskaże 16 ℃, wiatr powieje z kierunku północno-zachodniego z prędkością 4 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 997 hPa. W ciągu dnia na niebie pojawi się małe zachmurzenie, opady jednak nadal nie są spodziewane. Będzie ciepło, temperatura odczuwalna wyniesie 26 ℃, a prędkość wiatru wzrośnie do 7 m/s. Na południu Polski z rana zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Termometr wskaże 17 ℃, wiatr będzie południowo-zachodni o prędkości 3 m/s. Ciśnienie powietrza osiągnie wartość 987 hPa.

W ciągu dnia na niebie będzie dominowało Słońce, bez chmur. Będzie ciepło, odczuwalna temperatura sięgnie 27 ℃. Wiatr zmieni swój kierunek na zachodni, a jego prędkość wzrośnie do 5 m/s. Na północy kraju będzie pochmurnie z przejaśnieniami. W Gdańsku ranek będzie chłodny, termometr wskaże 14 ℃, wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 8 m/s. Ciśnienie wyniesie 1000 hPa. W ciągu dnia na niebie będą pojawiały się chmury, nie są jednak przewidywane opady deszczu. Prędkość wiatru pozostanie niezmienna, odczuwalna temperatura wyniesie 23 ℃.

Wieczór

Wieczorem w całym kraju niebo mogą pokrywać burzowe chmury, z których można spodziewać się niewielkiego deszczu. W stolicy temperatura wyniesie 21 ℃, a ciśnienie delikatnie wzrośnie - do 1004 hPa.

5 средний рейтинг из 5 на основе 3 оценок