When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 30.06.2020

T
29 czerwca 2020, 16:50

Prognoza pogody na wtorek

Pogoda w Polsce na 30.06.2020

W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:18, natomiast Słońce zajdzie o godz. 21:00. Dzień ulega już skracaniu i potrwa 16 godz. i 42 min. Księżyc znajdzie się w pełni.

Rano i po południu

Pogoda w stolicy Polski będzie charakteryzowała się niewielkim deszczem (do 3mm) i raczej małym zachmurzeniem. Rano termometr wskaże 16 ℃ i będzie pochmurnie, ale bez spodziewanych opadów. Wiatr przez cały dzień powieje z kierunku zachodniego, z rosnącą prędkością, która z rana wyniesie 4 m/s. Ciśnienie powietrza będzie stałe przez cały dzień i wyniesie 997 hPa. W ciągu dnia zrobi się ciepło, na niebie będzie małe zachmurzenie i może pojawić się niewielki deszcz. Temperatura będzie wynosiła 23 ℃, a wiatr nasili się do 5 m/s. Na południu kraju oczekiwana jest bardziej słoneczna pogoda niż w centrum. Rano w Krakowie na niebie będzie zachmurzenie zmienne, jednak bez opadów. Temperatura wyniesie 15 ℃, wiatr również będzie wiał z zachodu najpierw z prędkością 4 m/s. W trakcie dnia będzie bezchmurnie i bez opadów, termometr wskaże 23 ℃, odczuwalnie będzie 25 ℃, będzie więc ciepło. Ciśnienie w ciągu dnia osiągnie 987 hPa. Na północy kraju nie będzie zbyt ciepło. Spodziewany jest niewielki deszcz (do 3 mm), a także małe zachmurzenie. Rano w Gdańsku temperatura wyniesie 14 ℃, nie powinny pojawić się opady deszczu. Wiatr będzie południowo-zachodni wiejący z prędkością 5 m/s. W ciągu dnia spodziewane jest małe zachmurzenie i niewielki deszcz, a termometr wskaże 20 ℃, natomiast wiatr osiągnie prędkość 7 m/s.

Wieczorem

W każdym z regionów kraju, pogoda wieczorem będzie raczej podobna do tej w ciągu dnia. W Warszawie temperatura wyniesie 21 ℃, wiatr powieje z prędkością 7 m/s. Może pojawić się małe zachmurzenie, a także niewielki deszcz.

4.5 средний рейтинг из 5 на основе 71 оценок