When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 29.06.2020

T
28 czerwca 2020, 11:38

Prognoza pogody w poniedziałek

Pogoda w Polsce na 29.06.2020

W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:18, natomiast Słońce zajdzie o godz. 21:00. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 42 min. Księżyc w dalszym ciągu będzie w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

Poranek będzie ciepły. Rano w Warszawie przewidywanych jest 21 ℃, na niebie pojawią się burzowe chmury, ale nie powinny wystąpić istotne opady deszczu. Południowo-zachodni wiatr powieje z prędkością 1 m/s. Wilgotność powietrza wyniesie 84%, ciśnienie sięgnie 999 hPa i będzie nieznacznie spadać w ciągu dnia. Po południu zrobi się gorąco. Odczuwalna temperatura będzie wynosiła 28 ℃, wiatr wzmocni się do 4 m/s. Obecne będą burzowe chmury, z których można spodziewać się deszczu. Na południu kraju również będzie ciepła pogoda. Rano termometr wskaże 20 ℃. Wilgotność powietrza będzie wynosiła ponad 80%, a wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego z siłą 2 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 987 hPa i w ciągu dnia będzie się nieznacznie obniżać. Po południu na niebie również pojawią się burzowe chmury i spadnie deszcz. Będzie ciepło, odczuwalna temperatura wyniesie 26 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość zwiększy się do 4 m/s. Na północy Polski pogoda będzie bardzo deszczowa. Rano temperatura wyniesie 17 ℃ i już będą wówczas widoczne burzowe chmury, a także będzie padał deszcz. Wiatr będzie północno-zachodni o prędkości 3 m/s. Ciśnienie przyjmie wartość 1004 hPa. W trakcie dnia temperatura nie ulegnie zmianie, ale niebo pokryje się w całości chmurami (10 stopni chmur piętra niskiego), z których będzie padał silny deszcz (nawet do 49 mm).

Wieczór

Pogoda w różnych regionach Polski będzie raczej utrzymywała się na podobnych poziomach przez cały dzień. W Warszawie będzie nadal ciepło, powyżej 20 ℃. Spodziewane jest zachmurzenie oraz deszcz.

4.7 средний рейтинг из 5 на основе 6 оценок