When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 28.06.2020

T
27 czerwca 2020, 11:54

Prognoza pogody na niedzielę

Pogoda w Polsce na 28.06.2020

W tym dniu Słońce wstanie o godz. 4:17, natomiast zajdzie o godz. 21:01. Dzień będzie już krótszy o 2 minuty i potrwa 16 godz. i 44 min. Księżyc dalej będzie pozostawał w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

W niedzielę 28 czerwca pogoda również nie odpuści sobie burzowych chmur. W Warszawie o poranku na niebie widoczne będą burzowe chmury, jednak nie powinny pojawić się opady deszczu. Termometr wskaże 20 ℃, od rana będzie więc ciepło. Kierunek wiatru będzie zachodni o prędkości 4 m/s. Ciśnienie będzie wynosiło 999 hPa i w ciągu dnia nieznacznie wzrośnie. Wilgotność powietrza osiągnie wartość 86%, ale wraz z upływem dnia będzie maleć. W trakcie dnia na niebie nadal będą burzowe chmury, z których może popadać niewielki deszcz. Po południu będzie gorąco, odczuwalna temperatura wyniesie 30 ℃. Na północy kraju pogoda będzie podobna, jednak temperatura będzie trochę niższa.

W Gdańsku o poranku wyniesie 19 ℃, nie są spodziewane opady, choć na niebie pojawią się burzowe chmury. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do odczuwalnej wynoszącej 28 ℃, a zatem będzie gorąco. Wiatr będzie północno-zachodni wiejący z prędkością 3 m/s. Na południu kraju również pogoda, tak jak w dniu poprzednim będzie podobna do tej, jaka będzie w centrum i na północy.

W Krakowie z rana nie są spodziewane opady, jednak niebo będzie pokryte burzowymi chmurami. Termometr wskaże 19 ℃, wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 3 m/s. Ciśnienie wyniesie 989 hPa i w trakcie dnia nieznacznie wzrośnie. Po południu zrobi się gorąco, odczuwalna temperatura wyniesie 30 ℃. Wiatr będzie z kierunku zachodniego i powieje z prędkością 4 m/s.

Wieczorem

Wieczór w kraju będzie ciepły.bardzo ciepły. W Warszawie termometr wskaże 27, ale odczuwalna temperatura nadal będzie w granicach 30 ℃. Możliwe jest wystąpienie niewielkich opadów deszczu, gdyż na niebie będą się znajdowały burzowe chmury.

4.5 средний рейтинг из 5 на основе 51 оценок