When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 27.06.2020

T
26 czerwca 2020, 12:00

Prognoza pogody na sobotę

Pogoda w Polsce na 27.06.2020

W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:16, a zachód o godz. 21:01. Dzień potrwa tyle samo, co wczorajszy - 16 godz. i 45 min. Księżyc w dalszym ciągu będzie znajdował się w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

Pogoda w dalszym ciągu nie będzie należała do całkiem spokojnej. Rano w stolicy kraju temperatura osiągnie 19 ℃, na niebie będą burzowe chmury, jednak opady nie powinny się pojawić. Wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego z prędkością 4 m/s. Ciśnienie wyniesie 1003 hPa i nieznacznie w ciągu dnia będzie się obniżać. Wilgotność powietrza z rana będzie wysoka - 89%. W ciągu dnia zrobi się gorąco, na niebie pojawią się burzowe chmury i deszcz. Odczuwalna temperatura może wynieść nawet 28 ℃. Wilgotność w powietrzu będzie coraz mniejsza i po południu wyniesie 68%. Na południu kraju pogoda będzie podobna do tej w centralnej części. Rano w Krakowie termometr wskaże 18 ℃, mogą pojawiać się burzowe chmury, z których popada niewielki deszcz. Wiatr będzie południowy o prędkości 2 m/s. Ciśnienie przez cały dzień będzie utrzymywało się na poziomie 989 hPa. W ciągu dnia również w tej części Polski zrobi się gorąco. Temperatura wyniesie 27 ℃, wiatr wzmocni się do 4 m/s, a jego kierunek zmieni się na południowo-zachodni. Na północy Polski pogoda również będzie podobna. W Gdańsku z rana będzie 19 ℃, na niebie zbiorą się burzowe chmury, jednak nie powinny wystąpić istotne opady deszczu. Wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego z prędkością 4 m/s. Ciśnienie wyniesie 1007 hPa i nieznacznie będzie się obniżać w ciągu dnia. Po południu odczuwalna temperatura sięgnie 27 ℃, będzie więc bardzo ciepło, na niebie będą nadal burzowe chmury, z których może pojawić się niewielki deszcz.

Wieczór

Wieczorna pogoda w całym kraju będzie zbliżona. Temperatura w Warszawie wyniesie powyżej 25 ℃, z nieba nie ustąpią burzowe chmury, a także należy spodziewać się opadów deszczu.

4.1 средний рейтинг из 5 на основе 33 оценок