When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 22.06.2020

T
21 czerwca 2020, 22:55

Prognoza pogody w poniedziałek

Pogoda w Polsce na 22.06.2020

22 czerwca na terenie większości kraju zanotowane zostaną nocne temperatury w granicach od +19 do +24 ℃, można spodziewać się pochmurnej deszczowej pogody, w niektórych miejscach (szczególnie na północy) istnieje możliwość wystąpienia burz.

Rano

Wschód Słońca w tym dniu odbędzie się o 04 godz., 14 min.

W dniu 22 czerwca przewidywane jest znaczne zachmurzenie oraz przelotne opady deszczu, średnia wielkość opadów w granicach kraju wyniesie od 77 do nawet 92%. W większości województw pogoda również nie będzie rozpieszczała: najzimniej będzie na zachodzie i północy kraju, gdzie dzienne temperatury nie przekroczą +19℃. Сieplej – do +22 ℃ będzie w województwach podlaskim i małopolskim, ale ten majowy dzień w tych regionach lepiej spędzić w domu, gdyż przewidywane są burze z porywami wiatru do 30 m/s oraz deszcz. Na innym obszarze kraju prędkość wiatru będzie wynosić od 3 do 5 m/s.

W tym dniu przewidywany zachód Słońca nastąpi o 21 godz., 01 min. Ciśnienie atmosferyczne w południe wyniesie 1004 hPa.

W nocy

Nocne temperatury w tym dniu wyniosą do 22℃. Nad całym krajem spodziewane jest występowanie dużego zachmurzenia oraz lekkiego wiatru wiejącego w kierunku południowym.

4.2 средний рейтинг из 5 на основе 26 оценок