When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 21.06.2020

T
20 czerwca 2020, 10:57

Prognoza pogody na niedzielę

Pogoda w Polsce na 21.06.2020

W tym dniu wschód Słońca nastąpi o godz. 4:14, natomiast zachód o godz. 21:01. Dzień potrwa o 1 minutę dłużej niż wczorajszy, a zatem 16 godz. i 47 min. Księżyc w dalszym ciągu będzie znajdował się w nowiu.
Rano i po południu
Pogoda nadal będzie burzowa. W Warszawie zarówno rano, jak i po południu widoczne będą burzowe chmury (10 stopni chmur piętra niskiego), a także spadnie z nich niewielki deszcz. Temperatura rano wyniesie 19 ℃, natomiast po południu 27 ℃. Kierunek wiatru będzie północny, a jego prędkość będzie wynosić 2-3 m/s. Ciśnienie atmosferyczne będzie stałe, a zarazem podobne do tego z dnia wczorajszego, wyniesie 999 hPa. W województwie małopolskim pogoda nie będzie zbytnio rozpieszczała. Rano w Krakowie temperatura sięgnie 15 ℃, a w ciągu dnia 18 ℃. Ponadto na niebie będą burzowe chmury, spodziewane są opady deszczu. Wilgotność powietrza nadal będzie bardzo wysoka - powyżej 95%. Ciśnienie będzie stałe - 985 hPa. Pogoda w województwie pomorskim również nie będzie całkiem spokojna. Zarówno rankiem, jak i w ciągu dnia niebo zasnują burzowe chmury, możliwy jest deszcz. Temperatura sięgnie 24 ℃, będzie wilgotno - powyżej 80%.
Wieczór
Wieczór w stolicy kraju będzie podobny do całego dnia. Temperatura wyniesie 26 ℃, w dalszym ciągu możliwe będą opady deszczu i burze.

4.5 средний рейтинг из 5 на основе 72 оценок