When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 17.06.2020

T
16 czerwca 2020, 15:50

Prognoza pogody w środę

Pogoda w Polsce na 17.06.2020

17 czerwca wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:13, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:59, a zatem dzień potrwa 16 godz. i 46 min., i będzie trwał tyle samo, co poprzedni. Księżyc znajdzie się w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu

Temperatura rano w Warszawie wyniesie 16 ℃, w ciągu dnia będzie ciepło - słupek termometru wskaże 25 ℃. Rano wiatr pojawi się z kierunku północnego, a jego prędkość będzie niewielka - 4 m/s, w ciągu dnia kierunek wiatru zmieni się na północno-wschodni, a jego prędkość wzrośnie do 6 m/s. Wilgotność powietrza będzie się zmniejsza - rano wyniesie 80%, później w ciągu dnia 69%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa i będzie utrzymywało się na takim samym poziomie. Rano przewidywane jest małe zachmurzenie, ale bez opadów. Natomiast po południu mogą pojawić się burzowe chmury, z których być może popada niewielki deszcz. Aura będzie pochmurna, z możliwymi przejaśnieniami. W tym dniu w Krakowie można oczekiwać na niewielki deszcz, a niebo będzie niewidoczne (10 stopni chmur piętra niskiego). Temperatura w ciągu dnia wyniesie 20 ℃. W Gdańsku natomiast powinno być bezchmurnie, a temperatura w ciągu dnia wyniesie 22 ℃.

W nocy

W nocy spodziewane temperatury powinny oscylować w granicach 15 ℃, zachmurzenie będzie małe, nie powinno padać. Wiatr pojawi się północno-wschodni o prędkości 3 m/s, wilgotność powietrza wyniesie 68%, natomiast ciśnienie sięgnie 1000 hPa.

4.3 средний рейтинг из 5 на основе 4 оценок