When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 06.06.2020

T
5 czerwca 2020, 19:25

Prognoza pogody na sobotę

Pogoda w Polsce na 06.06.2020

W dniu 6 czerwca wschód Słońca przewidziany jest o godz. 4:16, czyli o 1 minutę wcześniej niż dnia poprzedniego. Dzień potrwa 16 godz. i 36 min, zachód Słońca oczekiwany jest o 20:52.

Rano i popołudniu

Jak w poprzednich dniach, należy przygotować się na dość wilgotny poranek - maksymalnie temperatura sięgnie 12 ℃, nieco cieplej będzie po południu - maksymalnie do 14 ℃ w Warszawie, do 17 ℃ na zachodzie kraju oraz na południu oraz do 12 ℃ w regionach północnych. Będzie raczej pochmurno z przejaśnieniami, chmury piętra niskiego uczynią niebo prawie niewidocznym, ale opady nie są przewidywane. W regionach północnych możliwa jest mgła, a w Tatrach warto spodziewać się na krótkotrwałe burze i temperaturę nawet 0 ℃.

W ciągu dnia wiatr będzie zmieniał swoją prędkość - w nocy spodziewany jest wiatr półudniowo-zachodni o prędkości 4 m/s, następnie rano zmieni się na bardziej mocny o prędkości 6 m/s. Po południu i wieczorem wiatr powinien być południowy, a jego spodziewana prędkość wyniesie do 8 m/s.

Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1009 hPa i przez cały dzień będzie spadać.

W nocy

Dość stabilna i ciepła (do 21 ℃) pogoda połączy się z niewidocznym niebem. Poziom wilgotności osiągnie 55%, wiatr będzie południowo-zachodni o prędkości 6 m/s.

4.6 средний рейтинг из 5 на основе 39 оценок