When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 2.06.2020

T
1 czerwca 2020, 11:20

Prognoza pogody na wtorek

Pogoda w Polsce na 2.06.2020

2 czerwca Słońce pojawi się na horyzoncie o godz. 4:19, natomiast zajdzie o godz. 20:48. Zatem długość dnia wyniesie 16 godz. i 29 min.

Rano i popołudniu

Wtorek zacznie się od słonecznej, ale chłodnej pogody, gdyż nad krajem dominować będzie chłodna masa powietrza. Przed świtem temperatura będzie maksymalnie wynosić 9 ℃, przewidywany jest również wiatr północno-wschodni o prędkości 5 m/s. Opady nie są spodziewane, jednak niebo od czasu do czasu będą zakrywać chmury. Przed południem w Warszawie i centralnych regionach kraju rozjaśni się, jednak maksymalnie można oczekiwać temperatury w granicach 16 ℃. Nieco cieplej, do 18 ℃ przewidywane jest w regionach południowych i zachodnich kraju. Mieszkańcy województw wschodnich powinni spodziewać się lokalnych burz z wiatrem, którego prędkość będzie wynosić w porywach do 50 km/h.

Prędkość wiatru w ciągu dnia nie będzie duża, maksymalnie 6 m/s, a jego kierunek około południa zmieni się na północny i następnie będzie pozostawać niezmienny przez cały dzień. Ciśnienie w południe w stolicy kraju wyniesie 990 hPa.

W nocy

Po zachodzie Słońca przewiduje się zmienne zachmurzenie i poziom wilgotności wynoszący około 55%, oczekiwane są również nieznaczne opady deszczu.

4.8 средний рейтинг из 5 на основе 61 оценок