When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 1.06.2020

T
31 maja 2020, 12:33

Pogoda w Polsce pierwszego dnia lata

Pogoda w Polsce na 1.06.2020

Rano i popołudniu

Poniedziałek ucieszy dawno oczekiwanym Słońcem, tylko pod wieczór przewidywane jest małe zachmurzenie. Słońce wstanie o godz. 4:20, dzień potrwa 16 godz. i 27 min.

Rano będzie dość chłodno, termometr wskaże maksymalnie do 12 ℃. Wiatr będzie z kierunku północno-wschodniego o prędkości 5-6 m/s, rozgoni chmury i ustanowi dość stabilną, a od południa - ciepłą pogodę z maksymalną temperaturą w Warszawie 19 ℃, która na południu sięgnie nawet 23 ℃. Opady w tym dniu nie są przewidywane, ciśnienie atmosferyczne w południe w Warszawie będzie wynosić 1006 hPa, a następnie będzie spadało. W Tatrach oczekiwany jest śnieg z deszczem.

Dzień potrwa 16 godz. i 27 min., zachód Słońca nastąpi o godz. 20:47. Księżyc znajdzie się w pełni.

W nocy

W nocy możliwe jest małe zachmurzenie, jednak nie są przewidywane istotne opady (najprawdopodobniej deszcz spadnie na Mazowszu, Podlasiu i Dolnym Śląsku). Maksymalna temperatura będzie wynosiła 17 ℃, wiatr pojawi się z kierunku północno-wschodniego o sile około 6 m/s. Jednocześnie na północy kraju wiatr może być dość potężny, a miejscami oczekiwane są burze.

4.3 средний рейтинг из 5 на основе 48 оценок