When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 31.05.2020

T
30 maja 2020, 13:50

Prognoza pogody na niedzielę

Pogoda w Polsce na 31.05.2020

Rano i popołudniu

Niedziela 31 maja będzie prawie w całości deszczowa. Mimo ostatnich tygodni wiosny, w tym dniu nie warto liczyć na ciepło. Przed świtem maksymalna temperatura będzie wynosić około 11 ℃, niebo będzie niewidoczne, a w Warszawie, na zachodzie i północy kraju najprawdopodobniej będzie padał deszcz.

Słońce wstanie o godz. 4:20, czyli o minutę wcześniej niż dnia poprzedniego.

Rano również oczekiwane jest całkowite zachmurzenie i lokalne opady deszczu, jednak przed południem kierunek wiatru zmieni się z północnego na północno-wschodni, a temperatura wzrośnie do 17 ℃. Wilgotność w ciągu dnia będzie pozostawać bardzo wysoka, w granicach 70-85%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wzrastało - od 1004 hPa do nawet 1009 hPa.

Zachód Słońca przewidziany jest o godz. 20:46, długość dnia będzie wynosić 16 godz. i 26 min. Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze, jednak na pochmurnym niebie będzie niewidoczny.

W nocy

Nocne temperatury będą sięgać 17 ℃, a kierunek wiatru pozostanie niezmienny - północno-wschodni. Niebo jednak będzie niewidoczne i w całości pokryte chmurami niskiego piętra.

4.3 средний рейтинг из 5 на основе 3 оценок