When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 30.05.2020

T
29 maja 2020, 14:49

Prognoza pogody na sobotę

Pogoda w Polsce na 30.05.2020

Rano i popołudniu

Sobotni dzień 30 maja, który rozpocznie się o godz. 4:21 będzie chłodny i dość wilgotny. Przed świtem temperatura będzie wynosić maksymalnie 8 ℃, w wielu regionach możliwe będą również przymrozki. Rano temperatura wzrośnie do 9 ℃, na niebie również pokaże się Słońce, które od czasu do czasu będzie zastępowane zmiennymi chmurami niskiego piętra.

Przed obiadem niebo stanie się niewidoczne, chociaż opady nadal nie są przewidywane, maksymalna temperatura będzie wynosić 15 ℃. Wiatr w ciągu dnia będzie północny, o prędkości 5-7 m/s, poziom wilgotności wyniesie od 50% do 70%. W górach oraz nad morzem wiatr będzie bardzo porywisty, nawet do 60 m/s, w tych regionach można spodziewać się również potężnego deszczu, a w wysokich Tatrach nawet śniegu. Ciśnienie atmosferyczne w ciągu dnia będzie stabilne, znajdując się w granicach 1009 hPa.

Słońce zajdzie o godz. 20:45, a dzień potrwa 16 godz. i 24 min.

W nocy

W nocy pogoda się zepsuje. Księżyc znajdzie się w ostatniej kwadrze, jednak nie będzie widoczny - niebo w całości zostanie pokryte chmurami niskiego piętra, przewidywany jest również niewielki deszcz.

4.3 средний рейтинг из 5 на основе 4 оценок