When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 29.05.2020

T
28 maja 2020, 12:41

Prognoza pogody на piątek

Pogoda w Polsce na 29.05.2020

Rano i popołudniu

Ostatni majowym piątek będzie słonecznym dniem, jednak na bardzo ciepłą pogodę i bezchmurne niebo nadal nie warto oczekiwać. Słońce w tym dniu wstanie o godz. 4:22 i często będzie ukrywane za gęstymi chmurami piętra średniego. Poranne temperatury w Warszawie wyniosą około 10 ℃, a w Tatrach oraz nad Bałtykiem możliwe będą przymrozki. Przed południem stanie się cieplej - w Warszawie maksymalnie można spodziewać się 17 ℃ , a na południu i wschodzie kraju - do 20 ℃.

Wiatr w ciągu dnia będzie niezmienny, wiejący z kierunku północnego, jego prędkość będzie wynosić od 5 do 7 m/s. Poziom wilgotności będzie dość wysoki - do 83%. Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne i w południe w Warszawie wyniesie 1010 hPa.

W nocy

Zachód słońca oczekiwany jest o godz. 20:44, dzień potrwa 16 godz. i 22 min. - będzie zatem dłuższy od poprzedniego o 2 min.

Wieczorem i w nocy przewidywana jest chłodna aura ze zmiennym zachmurzeniem i niewielkim deszczem. Maksymalna temperatura będzie wynosić 15 ℃, a poziom wilgotności wyniesie 56%. Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze.

4.9 средний рейтинг из 5 на основе 87 оценок