When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 27.05.2020

T
26 maja 2020, 17:15

Prognoza pogody w środę

Pogoda w Polsce na 27.05.2020

27 maja wschód Słońca oczekiwany jest o godz. 4:24. Dzień nadal staje się coraz dłuższy, a w tym dniu jego długość wyniesie 16 godz. i 17 minut. Słońce zajdzie o godz. 20:41. Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze.

Rano i popołudniu

Masa powietrza, dominująca w tym dniu, nadal będzie niezbyt ciepła. Na północy oczekiwane są dość niskie temperatury - maksymalnie do 15 stopni Сelsjusza. W ciągu dnia pogoda również nie będzie rozpieszczała, jednak im bliżej południa kraju, tym będzie cieplej. W Warszawie przed południem oczekuje się maksymalnie 20 ℃, w Małopolsce i na Śląsku - do 23 ℃.

Wiatr będzie północny, jego prędkość nie będzie duża - maksymalnie do 5 m/s. Poziom wilgotności w ciągu dnia będzie wynosił od 55% do 90%, przez cały dzień będzie bezchmurnie, opady deszczu również nie są przewidywane.

W nocy

Temperatura w nocy zaskoczy ciepłem w porównaniu do tego, ile wynosiła w ciągu dnia - w Warszawie i okolicach oczekuje się nawet 21 ℃. Jednocześnie oczekiwane jest zmienne zachmurzenie, a lokalnie może padać. Północny kierunek wiatru pozostanie niezmienny, natomiast ciśnienie atmosferyczne w ciągu dnia będzie spadać.

4.6 средний рейтинг из 5 на основе 11 оценок