When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 26.05.2020

T
25 maja 2020, 11:25

Prognoza pogody na wtorek

Pogoda w Polsce na 26.05.2020

Wschód Słońca nastąpi o godz. 4:25

Rano i popołudniu

26 maja znowu nie będzie dniem stabilnym pogodowo. W nocy i rano będzie pochmurno, a przed wschodem Słońca możliwy będzie nawet niewielki deszcz. Natomiast po południu oczekiwane są przejaśnienia, w Warszawie oraz okolicach może ponownie padać. Rano w Warszawie temperatura powinna wynosić 9℃, przed południem słupek termometru wzrośnie maksymalnie do 18℃. Z kolei nad samym morzem oraz w górach temperatury maksymalnie wyniosą do 15℃, a na południu i wschodzie kraju 20℃. Spodziewany jest również umiarkowany wiatr z kierunku północnego, na północy, a szczególnie nad morzem może być porywisty. Poziom wilgotności w ciągu dnia będzie się zmieniał w granicach 60-90%. Na zachodzie oraz południu kraju możliwe są sporadyczne burze.

Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 1001 hPa i w ciągu dnia będzie spadało.

Zachód Słońca nastąpi o godz. 20:40. Długość dnia będzie wynosić 16 godz. i 15 min. Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze.

W nocy

W nocy spodziewane są temperatury w granicach 15-17℃, zmienne zachmurzenie oraz deszcz. Wiatr będzie północny o prędkości 6 m/s.

4.5 средний рейтинг из 5 на основе 18 оценок