When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 25.05.2020

T
24 maja 2020, 12:45

Prognoza pogody w poniedziałek

Pogoda w Polsce na 25.05.2020

W ostatni majowy poniedziałek Słońce wzejdzie o godz. 4:26.

Rano i popołudniu

Nie warto liczyć, że w tym dniu pogoda będzie rozpieszczała nas ciepłem: w nocy i rano termometr wskaże maksymalnie do 10 ℃, ponadto oczekiwane są burze i wiatr, a niebo będzie w całości pokryte chmurami niskiego piętra. Dopiero przed południem temperatura zacznie wzrastać, ale nie przekroczy 16 ℃ w większości województw. Ponadto przez cały dzień będzie padało - poziom wilgotności wyniesie powyżej 89%.

Wiatr z kierunku zachodniego i północno-zachodniego nie będzie bardzo potężny, a jego prędkość wyniesie około 3 m/s. Stabilne natomiast będzie ciśnienie atmosferyczne, które wyniesie 1007 hPa.

Zachód Słońca przewidywany jest o godz. 20:38, zatem długość dnia będzie wynosić 16 godz. i 12 min.

W nocy

Tak samo, jak i przez cały dzień, oczekiwane są opady deszczu, jednak w drugiej połowie nocy całkowite zachmurzenie zmieni się na częściowe, a temperatura może wzrosnąć nawet do 17 ℃. Prędkość wiatru z kierunku północnego wyniesie 3 m/s. Księżyc będzie znajdował się w pierwszej kwadrze.

4.7 средний рейтинг из 5 на основе 83 оценок