When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 23.05.2020

T
22 maja 2020, 15:28

Prognoza pogody na sobotę

Pogoda w Polsce na 23.05.2020

W dniu 23 maja wschód Słońca przewidziany jest o godz. 4:29, czyli o 1 minutę wcześniej niż dnia poprzedniego. Dzień potrwa 16 godz. i 7 min, zachód Słońca oczekiwany jest o 20:36.

Rano i popołudniu

Jak w poprzednich dniach, należy przygotować się na dość zimny poranek - maksymalnie temperatura sięgnie 6 ℃, nieco cieplej będzie po południu - maksymalnie do 17 ℃ w Warszawie, do 20 ℃ na zachodzie kraju oraz na południu oraz do 15 ℃ w regionach północnych. Będzie raczej pochmurno z przejaśnieniami, chmury piętra niskiego uczynią niebo prawie niewidocznym, ale opady nie są przewidywane. W regionach północnych możliwa jest mgła, a w Tatrach warto spodziewać się nocnych oraz porannych przymrozków z temperaturą nawet -2 ℃.

W ciągu dnia wiatr będzie zmieniał swój kierunek - w nocy spodziewany jest wiatr północny o prędkości 3 m/s, następnie rano zmieni się na bardziej łagodny południowo-wschodni o prędkości 1 m/s. Po południu i wieczorem wiatr powinien być południowy, a jego spodziewana prędkość wyniesie 3 m/s.

Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1005 hPa i przez cały dzień będzie spadać.

W nocy

Dość stabilna i ciepła pogoda połączy się z niewidocznym niebem. Maksymalne temperatury wyniosą około 17 ℃, poziom wilgotności osiągnie 45%, wiatr będzie południowy o prędkości 3 m/s.

4.5 средний рейтинг из 5 на основе 49 оценок